Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Kiedy twój uśmiech jest twoją wizytówką także w pracy, potrzebujesz o niego dobrze zadbać. Jeśli twoje uzębienie wymaga ingerencji chirurgicznej i wstawienia implantów i koron, potrzebujesz zapewne sporych środków z kredytu gotówkowego. Na nowy uśmiech chcesz wziąć kredyt w wysokości 50000 zł na 48 rat.

Niniejszym przedstawię ranking kredytów gotówkowych na kwotę 50000 zł i okres spłaty 48 miesięcy , najkorzystniejszych, w ramach oferty banków.
Pierwsze miejsce w moim rankingu zajmuje Alior Bank. Miesięczna rata kredytu w tym banku wyniesie 1151 zł, a RRSO- 5,12%.
Jest to najkorzystniejsza oferta z prowizją 0% i oprocentowaniem 5%.

Na drugim miejscu rankingu znalazł się bank BGŻ BNP Paribas, z ratą w wysokości 1180 zł i RRSO na poziomie 6,43%. Prowizja w tej ofercie wynosi 1,5%, a oprocentowanie 5,49%. Zarówno BGŻ BNP Paribas, jak i Alior Bank, wymagają od kredytobiorcy założenia konta osobistego. W ofercie BGŻ BNP Paribas, w przeciwieństwie do Alior Banku, potrzebne są zaświadczenia o zarobkach, przy staraniu się o kredyt.

Na trzecie miejsce zasłużył bank Citi Handlowy, gdzie miesięcznie zapłacimy 1250 zł, przy RRSO wynoszącej 9,66% i oprocentowaniu 5,99%. Prowizja banku w tej ofercie kredytowej wynosi 6,5%. Zaletą oferty w Citi Handlowy jest brak opłaty przygotowawczej.

Czwarte miejsce przyznałem Credit Agricole. W ofercie tego banku, na ratę kredytu, poniesiemy miesięczny koszt wynoszący 1321 zł, przy RRSO na poziomie 12,88% i oprocentowaniu 6%. Prowizja wynosi 12,5%.

Piąte, ostatnie miejsce w rankingu zajął T-Mobile Usługi bankowe, dostarczane przez Alior Bank. W tej ofercie rata kredytu wyniesie
1326 zł, a RRSO- 13,13%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *