Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

W listopadzie 2017, aktualny ranking kredytów gotówkowych przygotowany został w oparciu o dane dostarczane przez banki.

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Pożyczka bez zgody współmałżonka. Nie wymaga ubezpieczenia i uiszczenia opłaty przygotowawczej. Formalności zredukowane do minimum, możliwość złożenia wniosku online, szybka decyzja kredytowa. Maksymalna kwota kredytowa to 200 000 na okres 10 lat.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Kredyt uzyskać można bez żadnych zabezpieczeń, zaświadczeń o dochodach oraz zgody współmałżonka. Oferta nie wymaga ubezpieczenia i prowizji za wcześniejszą spłatę. Brak wakacji kredytowych i wymagane konto. Maksymalnie kredytobiorcy przysługuje możliwość pożyczenia 200 000 zł na 10 lat.

3. Eurobank – Wypożyczka

Przejrzysta i prosta oferta. Atrakcyjne warunki w odniesieniu do ograniczeń w kwestii prowizji. Mniej konkurencyjne sumy, ale większa swoboda. Maksymalnie kredytobiorca pożyczyć może 120 000 zł na 108 miesięcy okresu kredytowego.

4. PKO BP – Mini Ratka

Pożyczka na dowolny cel z minimalnymi formalnościami, bez poręczycieli i zabezpieczeń. Do zaciągnięcia kredytu wystarczy zaświadczenie o dochodach i dowód osobisty. Wniosek złożyć można przez internet. Maksymalna wysokość pożyczki to 120 000 zł, na całkowity okres do 96 miesięcy.

5. InBank – Kredyt Gotówkowy

Minimum formalności, możliwość wysłania wniosku online i szybkie rozpatrzenie decyzji. Bezpieczny transfer gotówki prosto z banku. Kredyt maksymalnie do 50 000 zł na 72 miesiące okresu spłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *