Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

W poniższym zestawieniu można znaleźć pięć najciekawszych i najkorzystniejszych ofert, jakie znalazły się w ofercie banków w miesiącu grudniu. Aby dowiedzieć się, który z nich oferuje klientom najlepsze warunki serdecznie zachęcam do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Ranking kredytów gotówkowych grudzień 2017:

5. Citi Handlowy – pożyczka gotówkowa
Najistotniejsze założenia pożyczki, która znalazła się na piątym miejscu zestawienia: kredyt w wysokości do 150.000 zł przy oprocentowaniu zmiennym na poziomie 5,70%. Okres spłaty wynosi od 9 do 84 miesięcy. Bardzo istotny jest również warunek:
– minimalny wiek by móc skorzystać z pożyczki to 21 lat;
– minimalny osiągany dochód to 1500 zł netto (min. 3 miesiące stażu pracy).

4. Credit Agricole – kredyt gotówkowy
Najważniejsze warunki kredytu, który uplasował się na czwartym miejscu w rankingu: oprocentowanie od 5,49% do 10% przy kredycie w kwocie maksymalnej do 255.550 zł. Okres spłaty to maksymalnie 120 miesięcy.

3. BZ WBK – kredyt gotówkowy
Założenia pożyczki, która zajęła trzecie miejsce na liście: oprocentowanie i prowizja na poziomie 4,99%, natomiast maksymalny okres spłaty to 48 miesięcy.Aby skorzystać z oferty należy założyć konto osobiste Jakie Chcę.

2. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy z karencją w spłacie
Najistotniejsze założenia kredytu, uplasował się na drugim miejscu rankingu: przy kredycie w wysokości 30.000 zł oprocentowanie wynosi 5,9%. Maksymalny okres spłaty pożyczki to od 8- do 63 rat.

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją
Najważniejsze założenia pożyczki, która zyskała miano najciekawszej i najkorzystniejszej w miesiącu grudniu 2017: przy kredycie w wysokości 150.000 zł oprocentowanie to 5%. Pożyczka musi zostać spłacona przed upływem 120 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *